Vēstījums no Erceņģeļa Metatrona.

           2016.gada 8.februāris.

 

            Jaunā gada atnākšana pēc Austrumu kalendāra ir saistīta arī ar globāliem procesiem visā Kosmosa telpā. Tātad arī ar Zemes frekvencēm.

 

            Jaunu vibrāciju ienākšana, kā parasti, veic ,,purināšanu,, esošajās enerģijās. Tas ne vienmēr ir patīkami, jo var izraisīt emocionālu, mentālu, kā arī fizisku diskomfortu. Kādā pastiprinās trauksme, citu nomāc depresīvs stāvoklis, kā arī var nomākt neziņa, šaubas un dezorientācija dzīves notikumos.

 

            Tā ir vienmēr, Mīļie, pirms jaunas struktūras ienākšanas, jo vecā sistēma tiek kustināta un pakāpeniski atbrīvota. Tas līdzinās enerģētiskai zemestrīcei. Varam iztēloties, ka kādai mājai nobirst  apmetums, citai izkrīt logi vai durvis, bet vēl kāda pazaudē jumtu.

 

            Ja spējat noturēt savu iekšējo līdzsvaru, tad varēsiet visu, kas ir noticis, pieņemt ar izpratni un iespējams, ka ar laiku, arī ar pateicību. Zemestrīcē piedzīvotais diskomforts var būt par iemeslu, lai pārskatītu savas ,,mājas,, uzbūvi un drošības principus un līdz ar to veiktu uzlabošanas darbus. Bet kāds varbūt pat sajutīs iedvesmu likt citādākus pamatus un celt jaunu ,,māju,,.

 

            Tagad galvenais, Mīļie, ir nomierināties, dziļi ievilkt elpu, izelpot un izdarīt savas šī brīža dzīves situācijas izvērtēšanu. Tātad gatavoties remontiem, atjaunošanas un celtniecības procesiem. Parasti pirms tādiem darbiem tiek veikta līdzekļu, tātad resursu apzināšana.

 

            Pirmais resurss -  tā ir ticība. Vai patiesi ticat, ka Jūs spēsiet situāciju risināt un uzlabot savas  dzīves ,,māju,, ? Vai varat uzticēties Augstākiem gaismas spēkiem? Jūs zināt, ka mēs Eņģeļi vienmēr esam Jums blakus, lai atbalstītu. Eņģeļu Gaismas komanda Jums ir dota tāpēc, lai palīdzētu noticēt sev un saviem resursiem. Kad iekšējā un ārējā Gaisma apvienojas, tā veido kopīgu vibrāciju lauku, un tas ir liels spēks.

 

            Jebkuras situācijas risināšana sākas ar tās apzinātu pieņemšanu un paļaušanos, ka viss notiks  pēc Augstākā dievišķā plāna. Bet tas nenozīmē tikai  gaidīšanu un cerību, ka brīnumi kritīs no Debesīm, bet gan aktīvu rīcību, atrodot laiku un enerģiju, lai papildinātu savus resursus un uzlabotu dzīves kvalitātes. Vienlaicīgi Jūs varat vērsties pie mums – Eņģeļiem un lūgt mūsu aizsardzību un vadību, kā arī arvien apzinātāk vērot zīmes, kuras Mēs Jums sūtām daudz un dažādos veidos.

 

            Ja Jūs jautājat, Mēs atbildam. Ja Jūs neuzdodat jautājumus, nav arī atbilžu.

 

            Lai Mūsu saikne kļūtu ciešāka un konkrētāka, kopā varam izstrādāt savu saziņas valodu.

 

            Tie var būt sapņi, kuros Jūs saņemat vēstījumus no smalkās pasaules, ciparu kombinācijas, zīmes debesīs vai Jūsu dzīves telpā, kā arī siltas sajūtas, kas ieskauj  ķermeni, smaržas un it kā pēkšņas atklāsmes. Tādā veidā Mēs ar Jums kontaktējamies, tikai Jums pašiem ir jāpanāk kādu solīti Mums pretī un jānosaka, kurš saziņas veids šobrīd ir vissaprotamākais, un arī tas sevī jāizkopj.

 

            Ticiet, Mīļie, Mēs vienmēr esam kopā ar Jums, lai atbalstītu un palīdzētu jebkurā dzīves situācijā.

 

            Es, Erceņģelis Metatrons, esmu klātesošs visos Zemes transformācijas procesos. Tas, kas pašlaik notiek ar Zemi un ar Jums, ir Gaismas ķermeņa aktivizācija. Lai to varētu paveikt pēc iespējas harmoniskāk, iespējams, ka būs lietas, no kurām vajadzēs atbrīvoties, bet tās, kas paliks būs  jāsaliek pa pareizajiem, tātad dievišķajiem plauktiņiem un jāpapildina ar vēl augstākām vibrācijām.

 

            Iztīrot smalko ķermeņu struktūru, jūsos atveras jauna Gaismas Merkaba. Ļaujieties tai, nebremzējiet Gaismas ienākšanu sevī.

 

            Pieaiciniet mani, Erceņģeli Metatronu, ja jūtat diskomfortu, emocionālu spriedzi vai nemieru. Es palīdzēšu Jums paveikt Gaismas integrāciju pēc iespējas harmoniskāk.

 

            Kopā mēs esam  komanda!

 

            Jūs un Mēs – Gaismas Eņģeļi.

 

           pierakstīja Maija Kadiķe      

Vēstījumi

Lūgšanas