Visi šie procesi ir bijuši un arī notiek visu laiku. Tas, ka daudzi no jums šobrīd ir koncentrējušies uz kādu noteiktu laiku un pat datumu , liecina vienīgi par to, cik nepacietīgi esat. Bet mēs pieņemam šo jūsu satraukumu ar mīlestību, jo tas  līdzinās bērna rotaļām spēļu laukumā. Vecās dvēseles uzņem visu mierīgāk, jaunās ir nepacietīgākas. Arī mūs ir pārņēmis zināms pacēlums, kā pirms eksāmena, kura rezultātu jau zinam, bet tai pašā laikā arī tur var parādīties izmaiņas jeb jauni jautājumi, kuriem būs nepieciešams tūlītējs risinājums. Mēs zinam, ka jūs gaidat no mums atbalstu. Jūs to uzreiz saņemsiet, ja vien būsiet atvērti savā enerģētikā un pietiekoši apzinoši, lai mūs pieaicinātu.

Jūsu tekstos bieži parādās samadhi vārds. Tā izpratne ir pavisam cita, kā iepriekšs esat lasījuši grāmatās. Mēs gribējām to nosaukt citādi, bet jauns vārds radītu vēl lielāku neizpratni šajos tekstos. Šis stāvoklis daudziem no jums būs ļoti īss brīdis, izejot no jūsu laika sistēmas. Tas līdzināsies klikšķim jeb slēdža pārslēgšanai. Tad jūsu realitāte ieņems pavisam jaunas krāsas, smaržas, skaņas un citas izpausmes. Šis moments ir līdzvērtīgs plīvura krišanai un jaunas realitātes sajušanai. Tie, kas būs gatavi, pieņems šīs pārmaiņas šādā vieglā veidā. Tie, kuriem vēl jāstrādā ar savu enerģētiku, iespējams, ka arī sajutīs zināmu diskomfortu ķermenī. Samadhi - tā ir apstāšanās un sastingums pirms nākamā kvanta lēciena.
Vienmēr atcerieties, ka mēs esam jums blakus un šo pāreju palīdzēsim veikt pēc iespējas vieglāk priekšs katra no jums, kas tai ir gatavi.

Visu Gaismas eņģeļu vārdā

Erceņģelis Mihaēls 

2010.gads.

 

 

Vēstījumi

Lūgšanas