Vebinārs “Es un tētis. Tēva Svētība”.

Vebinārs "Es un tētis. Tēva svētība"

Tēvs ir mūsu garīgās dzīves pamats.

Ja ir izveidotas labas un atbalstošas attiecības ar tēti, tad tas paver Ceļu pie Avota, kas ietver sevī ticības un uzticēšanās pamatus visai dzīvei.

Tēvs vīrietim ir Vārti pie vīrišķās enerģijas sevī, bet sievietei kā pamats attiecību veidošanā ar vīriešiem.

Pārskatot un mainot savu attieksmi attiecībās ar tēti, dodam sev iespēju veidot cita veida mijiedarbību ar vīrišķo enerģiju sevī un savā dzīvē.

Nodarbībā runāsim par dažādu attiecību veidiem ar tēvu, kas dos iespēju izprast sevi šobrīd.
Meditācijā harmonizēsim šīs attiecības, kā arī lūgsim tēva svētību, kas ir kā garīgā ceļamaize veiksmīgām partnerattiecībām un laimīgai dzīvei.

Harmoniskas attiecības ar tēti – tā ir skaistākā dāvana, ko varam pasniegt viņam, sev un ģimenei.

Lai piekļūtu šim saturam, nepieciešams veikt maksājumu:

12.10 Eur

Vairāk par autori Maiju Kadiķi

   Es pati šo Ceļu kopā ar Eņģeļiem eju jau sen. Sākumā tā bija saikne ar Sargeņģeli, kas izveidojās kādā seminārā, kuru apmeklēju. Patiesībā tā bija tās Gaismas enerģijas atcerēšanās, ko es jau sen zināju – kopš bērnības. Tikai laiks un notikumi bija mūs atdalījuši. Kad tas notika, mana dzīve izmainījās ļoti radikāli, jo atvērās pasaule, kas ir tepat blakus un ir tik gaiša, skaista un atbalstoša.

   Ar laiku Eņģeļi sāka sūtīt man vēstījums, un es tos pierakstīju. Pēc viena šāda pieraksta, kad to izlasīju, redzēju, ka tā ir lūgšana. No tā laika lūgšanas rakstu regulāri. Tās atnāk, esot kopā ar kādu Erceņģeli vai Gaismas Skolotāju, kura enerģijas ir visatbilstošākās tēmai, kuras tiek risinātas lūgšanā. Katra lūgšana ataino apzināšanās procesu un vibrāciju izmaiņas, ko pati esmu piedzīvojusi. Vārdi lūgšanās ir dzīvi, tikai ir jāsavienojas ar savu sirdi, lai tie varētu darīt to, kas vārdos ir ielikts. Ir iznākušas astoņas grāmatas – “Eņģeļu lūgšanas”, “Eņģeļu dārzā”, “Ceļš ar Eņģeļiem”, “Sievietes svētība”,  “Pārcēlājs”, “Gaisma runā”, “Deja ar Dievu” un “Iedvesmo sevi”.

 Iepazīties tuvāk ar grāmatu saturu un tās iegādāties var  šeit pat mūsu mājas lapā:

https://engelupasaule.ambex.lv/gramatas/

This site is registered on wpml.org as a development site.