Vebinārs “Ķeltu Dieviete Brigita”

Vebināra "Sieviškā Dievišķība" 2. nodarbība, Četru Dieviešu vebinārs - komplektā lētāk - 30 eur- iegādāties var : https://engelupasaule.ambex.lv/vebinars-sieviska-dieviskiba/

Ķeltu Dieviete Brigita – Uguns enerģija.

Viņa spēj iznest uguni cauri visiem gadalaikiem, tātad arī cauri laikam, vecumam un dažādām dzīves situācijām.

Brigita māca, kā nosargājot savu Gaismu un  kā par to rūpēties.

Viņa vienmēr ir savā iekšējā siltumā un spēj to sniegt arī citiem.

Lai piekļūtu šim saturam, nepieciešams veikt maksājumu:

10.00 Eur

Vairāk par autori Maiju Kadiķi

   Es pati šo Ceļu kopā ar Eņģeļiem eju jau sen. Sākumā tā bija saikne ar Sargeņģeli, kas izveidojās kādā seminārā, kuru apmeklēju. Patiesībā tā bija tās Gaismas enerģijas atcerēšanās, ko es jau sen zināju – kopš bērnības. Tikai laiks un notikumi bija mūs atdalījuši. Kad tas notika, mana dzīve izmainījās ļoti radikāli, jo atvērās pasaule, kas ir tepat blakus un ir tik gaiša, skaista un atbalstoša.

   Ar laiku Eņģeļi sāka sūtīt man vēstījums, un es tos pierakstīju. Pēc viena šāda pieraksta, kad to izlasīju, redzēju, ka tā ir lūgšana. No tā laika lūgšanas rakstu regulāri. Tās atnāk, esot kopā ar kādu Erceņģeli vai Gaismas Skolotāju, kura enerģijas ir visatbilstošākās tēmai, kuras tiek risinātas lūgšanā. Katra lūgšana ataino apzināšanās procesu un vibrāciju izmaiņas, ko pati esmu piedzīvojusi. Vārdi lūgšanās ir dzīvi, tikai ir jāsavienojas ar savu sirdi, lai tie varētu darīt to, kas vārdos ir ielikts. Ir iznākušas astoņas grāmatas – “Eņģeļu lūgšanas”, “Eņģeļu dārzā”, “Ceļš ar Eņģeļiem”, “Sievietes svētība”,  “Pārcēlājs”, “Gaisma runā”, “Deja ar Dievu” un “Iedvesmo sevi”.

 Iepazīties tuvāk ar grāmatu saturu un tās iegādāties var  šeit pat mūsu mājas lapā:

https://engelupasaule.ambex.lv/gramatas/

This site is registered on wpml.org as a development site.