Visi raksti

Erceņģeļa Ariēla vēstījums pirms Vasaras Saulgriežiem

Savienošanās ar Gaismas EņģeļiemVēstījums no Erceņģeļa Mihaēla23.-24. septembris Rudens saulgriežu notikuma programma Spēka vietā, divu upju satekā viesu namā "Satekas"Vēstījums par rudens saulgriežiem no Erceņģeļa Samuēla.2024.gada kalendārs Gaismas plašumsJaunā mēness vibrācijās esot, vēstījums no grāmatas Eņģeļu dārzāVēstījums par Rudens saulgriežiemVēstījums no Marijas Magdalēnas.Pazemības lūgšanaLūdziesVēstījums no Dievmātes MarijasLūgšana Dievmātei MarijaiDievmātes vārdi8.septembris, pl. 18:30 Tikšanās un meditācija Jaunavas Marijas dzimšanas dienā "Piedzimt mīlestībā"Vēstījums no Erceņģeļa Raziēla31.augusta ieraksts - Gaismas aplis pilnmēnesī. Indijas pieredze "Kā saglabāt Centru pretpolu pasaulē"Sievietes lūgšanaVēstījums no Dievmātes Marijas23. - 24. septembris - Rudens Saulgriežu retrīts Spēka vietā divu upju satekā viesu namā "Satekas"Gaismas Centrs Eņģeļu pasaule uzņem Eņģeļu praktiķes Maijas Kadiķes vadītajā Eņģeļu skolas 1.kursā!21. - 30 oktobris Svētceļojums "Pa Kristus ceļu izraēlā"Vēstījums no Dievietes GaiasVēstījums no Spēka vietas Lauvas kalns laikā, kad atveras Lauvas Vārti.Vēstījums no Erceņģeļa AriēlaVēstījums no Pasaules MātesVēstījums par Lauvas Vārtiem 08.08.2023Vēstījums no Marijas Magdalēnas22.jūlija tikšanās un meditācijas "Pasaule postas kopā ar Mariju Magdalēnu" ierakstsVēstījums no OzīrisaVēstījums no Sananda - Kristus 07.07.2023.Erceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Uriēla vēstījumsVēstījums no Sanat KumaraVēstījums no Augstākās Gaismas EņģeļaErceņģeļa Ariēla vēstījums pirms Vasaras SaulgriežiemLūgšana par skaistoVēstījums no Erceņģeļa Mihaēla9.jūnijs, pl. 19:30 Vebinārs "Erceņģelis Varahiēls"30.maija kopmeditācijas "Sirds telpas dziedināšana"ierakstsSaruna ar Svēto Asīzes FranciskuVēstījums no Marijas MagdalēnasVēstījums no Marijas Magdalēnas un Svētā LāceraSpēka lūgšanaIr sākusies uzņemšana Eņģeļu skolas 1.kursā!12. - 25. augusts Spēka brauciens "Indijas ziemeļu - Himalaju priekškalne un noslēpumainā Kulu ieleja"Erceņģeļa Rafaēla vēstījumsVēstījums no Sanat Kumara

Daba apkārt uzplaukts visā savā krāšņumā.

Tas ir dots arī jums, mīļie!

Tieši tagad, kad tik daudzos jautājumos ir jānomaina sava attieksme, dabas enerģijas, kas šobrīd ir savā augstākā intensitātē, var jums palīdzēt.

Katra diena, ko jūs pavadīsiet līdz Vasaras saulgriežiem, būs citādāka.

Apstājieties un ieklausieties tajā. Īpaši vērtīgas ir rīta stundas, kuras varat sagaidīt kopā ar uzlēcošo sauli un dot sev iespēju mazgāties rasā.

Viss šis laiks ir ar augšupnesošu Gaismu. Tāpēc jums ir svarīgi izveidot savienojumu ar Sirdi un tad sākt arvien vairāk tai uzticēties. Lai Sirds Gaisma kļūst par vadošo kompasu šajā Ceļā uz Saules Augstāko punktu.

Tā dienu no dienas jūs vairosiet savu Gaismas intensitāti, lai Vasaras saulgriežos savienotos ar Dieva Sauli. Tā ir pieredze, kas piepildīs ne tikai jūsu Sirdis, bet uzlādēs arī jūsu iekšējo Sauli jeb Saules pinumu, kā arī citus enerģiju centrus. Tādi – piepildīti – jūs paši dodat sev iespēju iet Saules Ceļu, kas aizvedīs jūs tur, kur jums patiesi ir jābūt.

Es, Erceņģelis Ariēls, vienmēr esmu blakus jums, lai atbalstītu un palīdzētu.

Dodiet sev iespēju sajust savu patieso dabu un to pieņemt, jo tā jūs nonākat lielākā savienojumā ar sevi.

Tikai izprotot sevi caur zemi, ūdeni, uguni un gaisu , jūs atgriežaties autentiskumā. Tad jūs esat īsti un dzīvojat arvien patiesāk.

Tas ir Ceļš pie jaunā laikmeta cilvēka.

Mums viss izdosies, ejot kopsolī uz Saules Augstāko punktu.

Jūsu Erceņģelis Ariēls

Pierakstīja Maija Kadiķe

This site is registered on wpml.org as a development site.