Visi raksti

Erceņģeļa Mihaēla vēstījums

Savienošanās ar Gaismas EņģeļiemVēstījums no Erceņģeļa Mihaēla23.-24. septembris Rudens saulgriežu notikuma programma Spēka vietā, divu upju satekā viesu namā "Satekas"Vēstījums par rudens saulgriežiem no Erceņģeļa Samuēla.2024.gada kalendārs Gaismas plašumsJaunā mēness vibrācijās esot, vēstījums no grāmatas Eņģeļu dārzāVēstījums par Rudens saulgriežiemVēstījums no Marijas Magdalēnas.Pazemības lūgšanaLūdziesVēstījums no Dievmātes MarijasLūgšana Dievmātei MarijaiDievmātes vārdi8.septembris, pl. 18:30 Tikšanās un meditācija Jaunavas Marijas dzimšanas dienā "Piedzimt mīlestībā"Vēstījums no Erceņģeļa Raziēla31.augusta ieraksts - Gaismas aplis pilnmēnesī. Indijas pieredze "Kā saglabāt Centru pretpolu pasaulē"Sievietes lūgšanaVēstījums no Dievmātes Marijas23. - 24. septembris - Rudens Saulgriežu retrīts Spēka vietā divu upju satekā viesu namā "Satekas"Gaismas Centrs Eņģeļu pasaule uzņem Eņģeļu praktiķes Maijas Kadiķes vadītajā Eņģeļu skolas 1.kursā!21. - 30 oktobris Svētceļojums "Pa Kristus ceļu izraēlā"Vēstījums no Dievietes GaiasVēstījums no Spēka vietas Lauvas kalns laikā, kad atveras Lauvas Vārti.Vēstījums no Erceņģeļa AriēlaVēstījums no Pasaules MātesVēstījums par Lauvas Vārtiem 08.08.2023Vēstījums no Marijas Magdalēnas22.jūlija tikšanās un meditācijas "Pasaule postas kopā ar Mariju Magdalēnu" ierakstsVēstījums no OzīrisaVēstījums no Sananda - Kristus 07.07.2023.Erceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Uriēla vēstījumsVēstījums no Sanat KumaraVēstījums no Augstākās Gaismas EņģeļaErceņģeļa Ariēla vēstījums pirms Vasaras SaulgriežiemLūgšana par skaistoVēstījums no Erceņģeļa Mihaēla9.jūnijs, pl. 19:30 Vebinārs "Erceņģelis Varahiēls"30.maija kopmeditācijas "Sirds telpas dziedināšana"ierakstsSaruna ar Svēto Asīzes FranciskuVēstījums no Marijas MagdalēnasVēstījums no Marijas Magdalēnas un Svētā LāceraSpēka lūgšanaIr sākusies uzņemšana Eņģeļu skolas 1.kursā!12. - 25. augusts Spēka brauciens "Indijas ziemeļu - Himalaju priekškalne un noslēpumainā Kulu ieleja"Erceņģeļa Rafaēla vēstījumsVēstījums no Sanat Kumara

Esmu pateicīgs katram, kas iet šo sevis izziņas un iekšējā potenciāla atvērsanas Ceļu.

Katrs pamodies un apzināts cilvēks ir ļoti svarīgs kā reāls ieguldījums Zemes nākotnē.

Jūsu skaidrais saprāts un mērķapziņa veido Gaismas lauku, kas ieskauj planētu. Tieši caur katru mēs varam realizēt Augstāko dievišķo plānu, kas šobrīd arvien vairāk tuvojas jums.

Tikai nesamulstiet, mīļie! Mēs zinām, ka katra diena ir jums kā izaicinājums.

Bet ticiet, ka jūs saņemat arī nepārtrauktu mūsu atbalstu. Ikviens, kas ir apzināti nostājies uz garīgā Ceļa, atrodas manā Gaismas leģionā. Tādā veidā jūs tiekat apmācīti, spēcināti un iedvesmoti mūsu kopīgam darbam.

Tas Ceļš, ko mēs ejam kopā ir apzināta Zemes nākotnes veidošana.

Jūs katrs esat kā Gaismas sēkla, kas šobrīd tiek iesēta uz Zemes, lai nestu augļus nākamās civilizācijas radīšanā.

Kā jūs saprotiet, tad tas ir ilgs laiks planētas attīstībā, kad uz tās uzziedēs jaunā laikmeta ziedi. Bet vienmēr ir jāatceras, ka katrs posms, ko jūs ejat kopā ar Zemi, ir vienlīdz svarīga kopējā procesa daļa. Jo bez sēklas, nebūtu ziedu. Pirmais posms ir tikpat nozīmīgs kā noslēdzošais šajā planētas pārejas procesā. Jūs esat tā apzināti dalībnieki, tāpēc Gaismas pasaules uzmanība ir tik ļoti koncentrāta jūsu virzienā.

Tas, kam jums ir jāpievērš īpaša uzmanība, ir iekšējā vienotība. Mācieties sevi nesadalīt pa posmiem, bet būt vairāk vienojošajā. Tam ir vajadzīga apzināta klātbūtne un caur to ienākoša sirds skaidrība.

Svarīgi ir ieraudzīt iespēju, kā pacelties pāri šim sadalošajam mehānismam, kas ir pārņēmis tik daudz cilvēku. Uzdevums ir meklēt, saskatīt un dzīvot vienojošajā sevī.

Visus mūs vieno Dievs.

Mēs Eņģeļi esam kā Dieva sūtņi šeit uz Zemes.

Ticiet, ka arī jūs tādi esiet.

Tas palīdzes jums būt nepārtrauktā Dieva klātbūtnē.

Tad arī izgaisīs visas šaubas un neziņa, ja tādas vēl ir jūsu realitātē.

Mēs esam ar jums un zinām, ka kopā to paveiksim.

Zemes nākotne ir jūsu sirdīs.

Pierakstīja Maija Kadiķe

This site is registered on wpml.org as a development site.