Visi raksti

Erceņģeļa Mihaēla vēstījums.

23.-24. septembris Rudens saulgriežu notikuma programma Spēka vietā, divu upju satekā viesu namā "Satekas"Vēstījums par rudens saulgriežiem no Erceņģeļa Samuēla.2024.gada kalendārs Gaismas plašumsJaunā mēness vibrācijās esot, vēstījums no grāmatas Eņģeļu dārzāVēstījums par Rudens saulgriežiemVēstījums no Marijas Magdalēnas.Pazemības lūgšanaLūdziesVēstījums no Dievmātes MarijasLūgšana Dievmātei MarijaiDievmātes vārdi8.septembris, pl. 18:30 Tikšanās un meditācija Jaunavas Marijas dzimšanas dienā "Piedzimt mīlestībā"Vēstījums no Erceņģeļa Raziēla31.augusta ieraksts - Gaismas aplis pilnmēnesī. Indijas pieredze "Kā saglabāt Centru pretpolu pasaulē"Sievietes lūgšanaVēstījums no Dievmātes Marijas23. - 24. septembris - Rudens Saulgriežu retrīts Spēka vietā divu upju satekā viesu namā "Satekas"Gaismas Centrs Eņģeļu pasaule uzņem Eņģeļu praktiķes Maijas Kadiķes vadītajā Eņģeļu skolas 1.kursā!21. - 30 oktobris Svētceļojums "Pa Kristus ceļu izraēlā"Vēstījums no Dievietes GaiasVēstījums no Spēka vietas Lauvas kalns laikā, kad atveras Lauvas Vārti.Vēstījums no Erceņģeļa AriēlaVēstījums no Pasaules MātesVēstījums par Lauvas Vārtiem 08.08.2023Vēstījums no Marijas Magdalēnas22.jūlija tikšanās un meditācijas "Pasaule postas kopā ar Mariju Magdalēnu" ierakstsVēstījums no OzīrisaVēstījums no Sananda - Kristus 07.07.2023.Erceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Uriēla vēstījumsVēstījums no Sanat KumaraVēstījums no Augstākās Gaismas EņģeļaErceņģeļa Ariēla vēstījums pirms Vasaras SaulgriežiemLūgšana par skaistoVēstījums no Erceņģeļa Mihaēla9.jūnijs, pl. 19:30 Vebinārs "Erceņģelis Varahiēls"30.maija kopmeditācijas "Sirds telpas dziedināšana"ierakstsSaruna ar Svēto Asīzes FranciskuVēstījums no Marijas MagdalēnasVēstījums no Marijas Magdalēnas un Svētā LāceraSpēka lūgšanaIr sākusies uzņemšana Eņģeļu skolas 1.kursā!12. - 25. augusts Spēka brauciens "Indijas ziemeļu - Himalaju priekškalne un noslēpumainā Kulu ieleja"Erceņģeļa Rafaēla vēstījumsVēstījums no Sanat KumaraLabākā dāvana absolventam!Vēstījums no Eņģeļiem maijā
Es sūtu sveicienus visiem Zemes cilvēkam.

Es savienojos ar katru, kas dzird mani un arī ar tiem, kas vēl gatavojas klausīties.

Es zinu, ka daudzi no jums ir satraukti šobrīd, neziņā un neizpratnē par savu un Zemes nākotni.

Tāpēc esmu tagad un šeit kopā ar jums, lai sniegtu atbalstu.

Vispirms es gribu jums ziņot, ka mans Gaismas leģions stāv sardzē pār planētu Zeme un dara savu darbu.

Mēs vienmēr esam gatavi neatralizēt jebkuru spriedzi, kas rodas pretējo spēku sadursmes rezultātā. Garīgā pasaule ir modra un savu uzvaru jau ir guvusi.

Tagad to pašu ir jāpaveic jums – Zemes cilvēkiem.

Tāpēc vispirms gribu uzdot jums jautājumu, vai jūs ticat Gaismas uzvarai pār tumsu? Tikai tad, ja esat pilnīgā pārliecībā par to, tas var notikt. Jūsu šaubas, neziņa un bailes atspoguļo vibrācijas, kas ir uz planētas šobrīd.

Lai kā mēs gribētu jums nodot savu ticību, tas nav iespējams. Jums pie savas ticības ir jānonāk pašiem. Atrodiet veidus, kā pārvarēt savas zemās frekvences un sākt izstarot caur sevi arvien vairāk Gaismas.
Jūs esat tās Gaismas lāpas, kas ir iedegtas šobrīd uz planētas. Turiet sevi starojam mierā un harmonijā. Jūs esat kā Gaismas leģions šeit uz Zemes. Caur jums mainās visa palnetārā struktūru un tiek radīts nākotnes plāns.

Esiet modrībā un apzinātībā, jo Zemes līmenī šobrīd katrs cilvēks ir svarīgs un par jūsu dvēselēm cīnās kā viena, tā otra puse. Ja sākat zaudēt skaidrību par savām sajūtām, tad paši sevi modiniet un uzmundriniet. Jo katrs, kas guļ, nespēj nest Gaismu, tātad ir neitralizēts un nevar piedalīties gaismotās Zemes radīšanā.

Vienmēr atcerieties, mīļie, ka katram no jums es esmu paredzējis Gaismas zobenu. Kad esat gatavi rīkoties, jūs to saņemat un tiekat iniciēti kā Gaismas leģiona bruņinieki, kas nez uz Zemi Mieru, Līdzsvaru un Harmoniju.

Mūsu rindas kļūst arvien plašākas.

Es, Erc.Mihaēls un Gaismas pasaule zin, ka jūs paveiksiet savu uzdevumu tāpat kā mēs esam paveikuši savējo.

Vienmēr kopā ar katru no jums
Erc.Mihaēls

Pierakstīja Maija Kadiķe
This site is registered on wpml.org as a development site.