Visi raksti

Saruna ar Svēto Asīzes Francisku

Savienošanās ar Gaismas EņģeļiemVēstījums no Erceņģeļa Mihaēla23.-24. septembris Rudens saulgriežu notikuma programma Spēka vietā, divu upju satekā viesu namā "Satekas"Vēstījums par rudens saulgriežiem no Erceņģeļa Samuēla.2024.gada kalendārs Gaismas plašumsJaunā mēness vibrācijās esot, vēstījums no grāmatas Eņģeļu dārzāVēstījums par Rudens saulgriežiemVēstījums no Marijas Magdalēnas.Pazemības lūgšanaLūdziesVēstījums no Dievmātes MarijasLūgšana Dievmātei MarijaiDievmātes vārdi8.septembris, pl. 18:30 Tikšanās un meditācija Jaunavas Marijas dzimšanas dienā "Piedzimt mīlestībā"Vēstījums no Erceņģeļa Raziēla31.augusta ieraksts - Gaismas aplis pilnmēnesī. Indijas pieredze "Kā saglabāt Centru pretpolu pasaulē"Sievietes lūgšanaVēstījums no Dievmātes Marijas23. - 24. septembris - Rudens Saulgriežu retrīts Spēka vietā divu upju satekā viesu namā "Satekas"Gaismas Centrs Eņģeļu pasaule uzņem Eņģeļu praktiķes Maijas Kadiķes vadītajā Eņģeļu skolas 1.kursā!21. - 30 oktobris Svētceļojums "Pa Kristus ceļu izraēlā"Vēstījums no Dievietes GaiasVēstījums no Spēka vietas Lauvas kalns laikā, kad atveras Lauvas Vārti.Vēstījums no Erceņģeļa AriēlaVēstījums no Pasaules MātesVēstījums par Lauvas Vārtiem 08.08.2023Vēstījums no Marijas Magdalēnas22.jūlija tikšanās un meditācijas "Pasaule postas kopā ar Mariju Magdalēnu" ierakstsVēstījums no OzīrisaVēstījums no Sananda - Kristus 07.07.2023.Erceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Uriēla vēstījumsVēstījums no Sanat KumaraVēstījums no Augstākās Gaismas EņģeļaErceņģeļa Ariēla vēstījums pirms Vasaras SaulgriežiemLūgšana par skaistoVēstījums no Erceņģeļa Mihaēla9.jūnijs, pl. 19:30 Vebinārs "Erceņģelis Varahiēls"30.maija kopmeditācijas "Sirds telpas dziedināšana"ierakstsSaruna ar Svēto Asīzes FranciskuVēstījums no Marijas MagdalēnasVēstījums no Marijas Magdalēnas un Svētā LāceraSpēka lūgšanaIr sākusies uzņemšana Eņģeļu skolas 1.kursā!12. - 25. augusts Spēka brauciens "Indijas ziemeļu - Himalaju priekškalne un noslēpumainā Kulu ieleja"Erceņģeļa Rafaēla vēstījumsVēstījums no Sanat Kumara

Katra diena, ko Jūs uzsākat, atnāk ar iespēju būt savā iekšējā mierā.

Lai kas arī apkārt notiktu, svarīgi ir uz jebkurām situācijām un emocijām raudzīties no savas miera un gaismas vietas.

Daba Jums palīdz arvien vairāk atrast sevi, jo tur ir šis miers pēc kura Jūs ,iespējams ka pat neapzināti, esat tiekušies.

Bieži ir jāiziet cauri ārējiem trokšņiem, sāpīgiem notikumiem, lai saprastu, kas tas viss ir bijis Ceļš pie sava iekšējā miera un harmonijas.

Šajā vietā, tādā miera stāvoklī pazūd visas lomas, kuras esat sev piedēvējuši – būt labākam, skaistākam, gudrākam – tātad tādam, kādu vēlas Jūs redzēt citi.

Miera punkts sevī dod iespēju savienoties ar to visu, kas Jūs jau esat. Ne uz kurieni nav jāiet, nekas nav jāpierāda, ir tikai jāatgriežas pie sevis.

Iespējams, ka būs vajadzīgs daudz laika, lai izietu šos lomu labirintus, kas atdala no sevis paša. Tāda, kādi Jūs esiet.

Ejot cauri labirintam, var būt sajūta, ka centrs ir ļoti tālu. Var atnākt bailes, ka virziens ir nepareizs, ka esmu apmaldījies.

Bet tad, pilnīgi negaidot, Jūs nonākat centrā un saprotat, ka viss iepriekšējais ir bijis vajadzīgs, lai šeit atgrieztos. Vietā, kur ir miers, pieņemšana un pateicība. Tās ir lielākās Dieva dāvanas, ar kurām Viņš māca cilvēkus būt tādiem, kādus ir viņus ir iecerējis.

Caur miera punktu jūsos Dievs var Jūs dziedināt, jo Viņš ir šis Miers.

Tad viss nostājas savās vietās. Esot Centrā, Jūs sajūtat vienotību ar Dabu un viens ar otru.

Ejot pa labirintu, Jūs bieži atdalāties viens no otra, bet, kad nokļūstat Centrā, savienojaties viens ar otru.

Miers ir vārti uz Mīlestību. Mīlestība ir kā plūstoša upe un , tikai esot mierā, spējat to ieraudzīt, sadzirdēt, saplūst un peldēties tajā.

Kad Jūs ejat cauri lomu labirintiem, ir brīži, kad esat ļoti tuvu Centram un visa jūsu esība uz to atbalsojas. Bet tad atkal attālinieties un aizmirstat par Miera Centru sevī.

Bet šī iekšējā bākuguns, ko Dievs ir jūsos ielicis, vienmēr liek doties īstajā virzienā.

Paļaujieties uz savu Gaismas sajūtu.

Ejiet, neapstājieties!

Lai svētīts ir jūsu Ceļš!

Es palīdzēšu Jums to noiet.

Asīzes Francisks

caur Maiju Kadiķi

Itālija

This site is registered on wpml.org as a development site.