Visi raksti

Vēstījums no Dievietes Šekinas

Vēstījums no SargeņģeļaSavienošanās ar Gaismas EņģeļiemVēstījums no Erceņģeļa Mihaēla23.-24. septembris Rudens saulgriežu notikuma programma Spēka vietā, divu upju satekā viesu namā "Satekas"Vēstījums par rudens saulgriežiem no Erceņģeļa Samuēla.2024.gada kalendārs Gaismas plašumsJaunā mēness vibrācijās esot, vēstījums no grāmatas Eņģeļu dārzāVēstījums par Rudens saulgriežiemVēstījums no Marijas Magdalēnas.Pazemības lūgšanaLūdziesVēstījums no Dievmātes MarijasLūgšana Dievmātei MarijaiDievmātes vārdi8.septembris, pl. 18:30 Tikšanās un meditācija Jaunavas Marijas dzimšanas dienā "Piedzimt mīlestībā"Vēstījums no Erceņģeļa Raziēla31.augusta ieraksts - Gaismas aplis pilnmēnesī. Indijas pieredze "Kā saglabāt Centru pretpolu pasaulē"Sievietes lūgšanaVēstījums no Dievmātes Marijas23. - 24. septembris - Rudens Saulgriežu retrīts Spēka vietā divu upju satekā viesu namā "Satekas"Gaismas Centrs Eņģeļu pasaule uzņem Eņģeļu praktiķes Maijas Kadiķes vadītajā Eņģeļu skolas 1.kursā!21. - 30 oktobris Svētceļojums "Pa Kristus ceļu izraēlā"Vēstījums no Dievietes GaiasVēstījums no Spēka vietas Lauvas kalns laikā, kad atveras Lauvas Vārti.Vēstījums no Erceņģeļa AriēlaVēstījums no Pasaules MātesVēstījums par Lauvas Vārtiem 08.08.2023Vēstījums no Marijas Magdalēnas22.jūlija tikšanās un meditācijas "Pasaule postas kopā ar Mariju Magdalēnu" ierakstsVēstījums no OzīrisaVēstījums no Sananda - Kristus 07.07.2023.Erceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Uriēla vēstījumsVēstījums no Sanat KumaraVēstījums no Augstākās Gaismas EņģeļaErceņģeļa Ariēla vēstījums pirms Vasaras SaulgriežiemLūgšana par skaistoVēstījums no Erceņģeļa Mihaēla9.jūnijs, pl. 19:30 Vebinārs "Erceņģelis Varahiēls"30.maija kopmeditācijas "Sirds telpas dziedināšana"ierakstsSaruna ar Svēto Asīzes FranciskuVēstījums no Marijas MagdalēnasVēstījums no Marijas Magdalēnas un Svētā LāceraSpēka lūgšanaIr sākusies uzņemšana Eņģeļu skolas 1.kursā!12. - 25. augusts Spēka brauciens "Indijas ziemeļu - Himalaju priekškalne un noslēpumainā Kulu ieleja"Erceņģeļa Rafaēla vēstījums

Mana klātbūtne caurstrāvo katru un visu.

Esmu tik tuvu Zemes vibrācijām, ka katrs no jums var man pieskarties un sākt dejot mūžības virpulī, kas saucas – dzīve.

Jūs bieži vien paskrieniet man garām pat neaptādamies, jo meklējat kaut ko tādu, kas atrodas ārpus jums. Bet es esmu tepat, lai ieskautu jūs maigi, iedrošinot mīlēt to, kas ar jums ir nepārtraukti. Tie ir jūsu mazie, it kā ikdienišķie soļi, kuri, ja jūs tos liekat ar patiesu pietāti pret sevi un pasauli, iegūst pavisam citu vibrējumu.

Tad mēs arvien drošāk varam iet kopā, veidojot saskaņotu ritmu un spēju saskatīt viena otru. Jūsos pakāpeniski sāk ieplūst mans maigums un sirsnība. Tās ir kvalitātes pēc kurām tik sen jau ilgojas jūsu dvēsele.

Mūsu satikšanās spēj mazināt un pat arī dzēst negatīvo notikumu pieredzi jūsu karmiskajā ķermenī. Tas var notikt caur dziļu noliekšanos savas pašas Gaismas priekšā. Jo Gaismas puse dod iespēju redzēt tumsu un to akceptēt kā savas izaugsmes daļu. Viss mierpilni un ar dziļu pietāti pārplūst viens otrā un jūs esat kā Centrs tam, pēc kā tik sen jau esat ilgojušies. Jūs esat savas dzīves un doto pieredžu apvienojums.
Tas dod jums iespēju vairs nesodīt un neplosīt sevi pa gabaliem – labs vai slikts, bet savākties kā Zvaigznei Visumā, kas staro uz visām pusēm.

Zvaigzne nedomā par to, kuram savu starus sūtīt, bet kuram vēl nē. Tās dabīgais stāvoklis ir starot, nesot Gaismu un atklāsmes tur, kur tas ir nepieciešams.

Tāpēc iesim kopsolī. Es mācīšu jūs to, ko jau zināt, bet esat aizmirsuši.

Uzticieties.

Atveriet Durvis maigumam un sirsnībai.

Pierakstīja Maija Kadiķe
This site is registered on wpml.org as a development site.