Visi raksti

Vēstījums no Marijas Magdalēnas

Savienošanās ar Gaismas EņģeļiemVēstījums no Erceņģeļa Mihaēla23.-24. septembris Rudens saulgriežu notikuma programma Spēka vietā, divu upju satekā viesu namā "Satekas"Vēstījums par rudens saulgriežiem no Erceņģeļa Samuēla.2024.gada kalendārs Gaismas plašumsJaunā mēness vibrācijās esot, vēstījums no grāmatas Eņģeļu dārzāVēstījums par Rudens saulgriežiemVēstījums no Marijas Magdalēnas.Pazemības lūgšanaLūdziesVēstījums no Dievmātes MarijasLūgšana Dievmātei MarijaiDievmātes vārdi8.septembris, pl. 18:30 Tikšanās un meditācija Jaunavas Marijas dzimšanas dienā "Piedzimt mīlestībā"Vēstījums no Erceņģeļa Raziēla31.augusta ieraksts - Gaismas aplis pilnmēnesī. Indijas pieredze "Kā saglabāt Centru pretpolu pasaulē"Sievietes lūgšanaVēstījums no Dievmātes Marijas23. - 24. septembris - Rudens Saulgriežu retrīts Spēka vietā divu upju satekā viesu namā "Satekas"Gaismas Centrs Eņģeļu pasaule uzņem Eņģeļu praktiķes Maijas Kadiķes vadītajā Eņģeļu skolas 1.kursā!21. - 30 oktobris Svētceļojums "Pa Kristus ceļu izraēlā"Vēstījums no Dievietes GaiasVēstījums no Spēka vietas Lauvas kalns laikā, kad atveras Lauvas Vārti.Vēstījums no Erceņģeļa AriēlaVēstījums no Pasaules MātesVēstījums par Lauvas Vārtiem 08.08.2023Vēstījums no Marijas Magdalēnas22.jūlija tikšanās un meditācijas "Pasaule postas kopā ar Mariju Magdalēnu" ierakstsVēstījums no OzīrisaVēstījums no Sananda - Kristus 07.07.2023.Erceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Uriēla vēstījumsVēstījums no Sanat KumaraVēstījums no Augstākās Gaismas EņģeļaErceņģeļa Ariēla vēstījums pirms Vasaras SaulgriežiemLūgšana par skaistoVēstījums no Erceņģeļa Mihaēla9.jūnijs, pl. 19:30 Vebinārs "Erceņģelis Varahiēls"30.maija kopmeditācijas "Sirds telpas dziedināšana"ierakstsSaruna ar Svēto Asīzes FranciskuVēstījums no Marijas MagdalēnasVēstījums no Marijas Magdalēnas un Svētā LāceraSpēka lūgšanaIr sākusies uzņemšana Eņģeļu skolas 1.kursā!12. - 25. augusts Spēka brauciens "Indijas ziemeļu - Himalaju priekškalne un noslēpumainā Kulu ieleja"Erceņģeļa Rafaēla vēstījumsVēstījums no Sanat Kumara

Es gribu runāt šodien par vienotību. Par katra cilvēka iekšējo vienotibu un uzticamību sev.

Tik daudz kas ir cilvēkus uz Zemes atdalījis no viņu patiesās vienotības, kuras Avots ir Gaisma, ka bija jāpaiet daudziem laikiem, lai atkal uz to varētu sākt apzināti virzīties. Lēnām un pamazām, solīti pa solītim tas notiek.

Tagad ir Laiks, kad esat uz šīs Vienotības sliekšņa. Tas var būt pilns samulsuma un neziņas. Jo tas, kas tik ilgi ir ticis krāts un uzskatīts pa labu esam, tagad ir jāatstāj un jāsper solis nezināmā pasaulē, kurā pārstājam vērtēt un dzīvojam patiesā pieņemšanā. Vispirms pret sevi un tad pret apkārtējo pasauli.

Pirmais solis ir – pārvarēt savu mulsumu un neziņu.

Atcerieties sevi kā bērnu, kurš sper pirmos soļus skolā. Viņš atstāj vecās drēbes, kuras ir kļuvušas jau par šauru, un uzvelk baltas drānas un paņem rokās ābeci. Tie esat jūs šobrīd, kas ir uzvilkuši svētku drānas un sāk mācīties smalkās pasaules zīmes un burtus, tēlus un vēstijumus, kas katram tagad tiek sūtīti īpaši jums saprotamā un uztveramā veidā.

Tāpat kā skolā jūsu uztveres spējas paplašināsies un apgaismības un apskaidrības nāks vairāk ar katru dienu. Smalkā Gaismas pasaule ir jums blakus, lai to palīdzētu paveikt.

Tāds ir katra cilvēka Ceļs, kurš ir pamodies un sāk uzticēties savai iekšējai Gaismas pieredze. Tās kļūs arvien vairāk līdz jūs sajutīsiet mūsu – savu Gaismas Skolotāju klātbūtni it visā, jo mēs esam jums līdzās vienmēr. Tikai sāciet ieklausīties apkārtējās pasaules zīmēs, ko mēs jums sūtam.

Tā soli pa solim mūsu pasaules kļūs arvien tuvākas.

Tas ir Ceļš uz Vienotību. Jo mēs visi – gan Skolotāji, gan skolnieki nākam no viena Avota. Skolotāji dzīvo Avotā un caur savas Gaismas vibrēšanu dod iespēju to sajust arī skolniekiem.

Jo mierīgāki un uzticamāki esat, jo vieglāk jums ir uztvert šīs vibrācijas un tur būt, dodot iespēju atkal atgriezties tajās, lai sevi piepildītu.

Mūsu vienotība palīdzēs noņemt atdalāmības spriedzi, ja tāda vēl ir jūsos. Sajūtiet sevi kopumā, nedaliet pa daļām caur vērtēšanu, kas rodas no pacelšanas vai pazemināšanas. Sajūtiet, kā Avots jūsos ir jūs vedis caur tik daudz mežiem, tuksnešiem, jūrām, strautiem un okeāniem.

Un tagad jūs esat šeit. Mēs satiekamies. Pēc tik daudziem simtiem gadu atkal esam šeit uz Zemes kopā.

Lai arī esam šobrīd atšķirīgos vibrāciju laukos, šī kopība pastāv.

Es speru soli preti Tev.

Un Tu soli manā virzienā.

Tas ir viegli, ja uzticies savai iekšējai vienotībai.

Tā atceras tavu dievišķību.

Tur mēs tiekamies.

Esam.

Pierakstīja Maija Kadiķe

This site is registered on wpml.org as a development site.