Visi raksti

Vēstījums no Marijas Magdalēnas

Savienošanās ar Gaismas EņģeļiemVēstījums no Erceņģeļa Mihaēla23.-24. septembris Rudens saulgriežu notikuma programma Spēka vietā, divu upju satekā viesu namā "Satekas"Vēstījums par rudens saulgriežiem no Erceņģeļa Samuēla.2024.gada kalendārs Gaismas plašumsJaunā mēness vibrācijās esot, vēstījums no grāmatas Eņģeļu dārzāVēstījums par Rudens saulgriežiemVēstījums no Marijas Magdalēnas.Pazemības lūgšanaLūdziesVēstījums no Dievmātes MarijasLūgšana Dievmātei MarijaiDievmātes vārdi8.septembris, pl. 18:30 Tikšanās un meditācija Jaunavas Marijas dzimšanas dienā "Piedzimt mīlestībā"Vēstījums no Erceņģeļa Raziēla31.augusta ieraksts - Gaismas aplis pilnmēnesī. Indijas pieredze "Kā saglabāt Centru pretpolu pasaulē"Sievietes lūgšanaVēstījums no Dievmātes Marijas23. - 24. septembris - Rudens Saulgriežu retrīts Spēka vietā divu upju satekā viesu namā "Satekas"Gaismas Centrs Eņģeļu pasaule uzņem Eņģeļu praktiķes Maijas Kadiķes vadītajā Eņģeļu skolas 1.kursā!21. - 30 oktobris Svētceļojums "Pa Kristus ceļu izraēlā"Vēstījums no Dievietes GaiasVēstījums no Spēka vietas Lauvas kalns laikā, kad atveras Lauvas Vārti.Vēstījums no Erceņģeļa AriēlaVēstījums no Pasaules MātesVēstījums par Lauvas Vārtiem 08.08.2023Vēstījums no Marijas Magdalēnas22.jūlija tikšanās un meditācijas "Pasaule postas kopā ar Mariju Magdalēnu" ierakstsVēstījums no OzīrisaVēstījums no Sananda - Kristus 07.07.2023.Erceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Uriēla vēstījumsVēstījums no Sanat KumaraVēstījums no Augstākās Gaismas EņģeļaErceņģeļa Ariēla vēstījums pirms Vasaras SaulgriežiemLūgšana par skaistoVēstījums no Erceņģeļa Mihaēla9.jūnijs, pl. 19:30 Vebinārs "Erceņģelis Varahiēls"30.maija kopmeditācijas "Sirds telpas dziedināšana"ierakstsSaruna ar Svēto Asīzes FranciskuVēstījums no Marijas MagdalēnasVēstījums no Marijas Magdalēnas un Svētā LāceraSpēka lūgšanaIr sākusies uzņemšana Eņģeļu skolas 1.kursā!12. - 25. augusts Spēka brauciens "Indijas ziemeļu - Himalaju priekškalne un noslēpumainā Kulu ieleja"Erceņģeļa Rafaēla vēstījumsVēstījums no Sanat Kumara

Ejot savu izaugsmes Ceļu, jūs ik pa laikam sastopaties ar notikumiem un situācijām, kuras apstādina un arī ,,piespiež,, pārskatīt savu attieksmi.

Lai arī šie brīži nav viegli priekš jums, tie ir paši labākie jūsu dvēseles izaugsmei, jo pārvarēt tos varat tikai ar citu attieksmi.

Dzīve burtiski liek jums mainīties, jo, ja jūs to nedarāt, tad tumsas mākoņi vēl vairāk sabiezē un jūs varat izaicināt negaisu.

Ir jāsaprot, ka sākumā garīgā izaugsme notiek tādā kā ,,piespiedu,, veidā. Tas palīdz iziet no miglas zonas un skatīties uz pasauli skaidrākām acīm. Tātad – saredzēt savas saknes, horizontu un Debesis. Ir jāsaprot, kamēr ir šī miglas zona, būs strauji kāpumi un kritumi. Prieks mīsies ar asarām un sāpes ar laimi. Var jau teikt – tāda iz dzīve.

Tā arī ir – dzīve ir ļoti dažāda. Bet jums ir jāsaprot, ka ir jāpienāk brīdim, kad šo dažādo sākat izvēlētes jūs paši. Tas nebūt nenozīmē, ka mazāk ir kļuvis pārbaudījumu un kritisko situāciju, var būt, ka ir tieši otrādi – to ir vairāk. Tikai jūs vairs nereaģējat uz to no miglas zonas, bet no skaidras un tīras apzināšanās platformas.

Sajūta ir tāda, ka ir uzausis Jauns rīts, un es skaidri redzu, kāds tas ir un ko man tas var nest, ja izvēlēšos vienu vai otru soli vai rīcību. Varbūt mazāk ir pārsteigumu, jo lielāka ir skaidrība. Tā vispirms ir izpratne par sevi pašu. Ir bijuši dziļi punkti, kas devuši iespēju iegrimt sevī, apstādināt Laiku un saprast, kas patiesībā ir kas.

Ja vēl esat miglas zonā, tas nozīmē, ka ir neskaidrība pašam par sevi. Iespējams, ka citi ir tie, kas nosaka, kādam būt un ko darīt. Jūs vēl baidāties paši no sevis. Tas ir – no tā spēka, kas pamodīsies un kas būs kaut kur jāvirza. Un to paveikt varat tikai paši.

Jūs būsiet viens ar savu Gaismas potenciālu. Tas var radīt bailes, jo ieejat jaunā pieredzē. Bet jāsaprot, ka tikai, pārvarot šo slieksni, ir iespēja iziet no miglas un sākt pašam apzināti radīt savu dzīvi.

Esmu vienmēr blakus, lai palīdzētu spert apzinātus soļus.

Pierakstīja Maija Kadiķe

This site is registered on wpml.org as a development site.