Visi raksti

Vēstījums no Marijas Magdalēnas un Svētā Lācera

Savienošanās ar Gaismas EņģeļiemVēstījums no Erceņģeļa Mihaēla23.-24. septembris Rudens saulgriežu notikuma programma Spēka vietā, divu upju satekā viesu namā "Satekas"Vēstījums par rudens saulgriežiem no Erceņģeļa Samuēla.2024.gada kalendārs Gaismas plašumsJaunā mēness vibrācijās esot, vēstījums no grāmatas Eņģeļu dārzāVēstījums par Rudens saulgriežiemVēstījums no Marijas Magdalēnas.Pazemības lūgšanaLūdziesVēstījums no Dievmātes MarijasLūgšana Dievmātei MarijaiDievmātes vārdi8.septembris, pl. 18:30 Tikšanās un meditācija Jaunavas Marijas dzimšanas dienā "Piedzimt mīlestībā"Vēstījums no Erceņģeļa Raziēla31.augusta ieraksts - Gaismas aplis pilnmēnesī. Indijas pieredze "Kā saglabāt Centru pretpolu pasaulē"Sievietes lūgšanaVēstījums no Dievmātes Marijas23. - 24. septembris - Rudens Saulgriežu retrīts Spēka vietā divu upju satekā viesu namā "Satekas"Gaismas Centrs Eņģeļu pasaule uzņem Eņģeļu praktiķes Maijas Kadiķes vadītajā Eņģeļu skolas 1.kursā!21. - 30 oktobris Svētceļojums "Pa Kristus ceļu izraēlā"Vēstījums no Dievietes GaiasVēstījums no Spēka vietas Lauvas kalns laikā, kad atveras Lauvas Vārti.Vēstījums no Erceņģeļa AriēlaVēstījums no Pasaules MātesVēstījums par Lauvas Vārtiem 08.08.2023Vēstījums no Marijas Magdalēnas22.jūlija tikšanās un meditācijas "Pasaule postas kopā ar Mariju Magdalēnu" ierakstsVēstījums no OzīrisaVēstījums no Sananda - Kristus 07.07.2023.Erceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Uriēla vēstījumsVēstījums no Sanat KumaraVēstījums no Augstākās Gaismas EņģeļaErceņģeļa Ariēla vēstījums pirms Vasaras SaulgriežiemLūgšana par skaistoVēstījums no Erceņģeļa Mihaēla9.jūnijs, pl. 19:30 Vebinārs "Erceņģelis Varahiēls"30.maija kopmeditācijas "Sirds telpas dziedināšana"ierakstsSaruna ar Svēto Asīzes FranciskuVēstījums no Marijas MagdalēnasVēstījums no Marijas Magdalēnas un Svētā LāceraSpēka lūgšanaIr sākusies uzņemšana Eņģeļu skolas 1.kursā!12. - 25. augusts Spēka brauciens "Indijas ziemeļu - Himalaju priekškalne un noslēpumainā Kulu ieleja"Erceņģeļa Rafaēla vēstījumsVēstījums no Sanat Kumara

Vēstījums

Katrs, kas lasa, tiek uzrunāts noticēt Augšāmcelšanās brīnumam sevī.

Tā ir iespēja, kas jums tiek dota ik mirkli.

Pārvarot bailes un neziņu sevī, jūs dodaties tai pretī.

Katrs ikdienas mirklis, kad izvēlaties sevī augšupnesošo Gaismu, ir kā apliecinājums jūsu Jā vārdam, ar kuru radāt savu jauno realitāti.

Tas ietver sevī uzdevumu – vienmēr būt modram par savām izvēlēm, kas rada jūsu iekšēja labo vai ne tik labo sajūtu.

Ar katru tādu apzinātu soli pārbaudījumi kļūs arvien netveramāki un pat sākumā nesaredzami. Tāpēc ejiet lēni un ar dziļu pietāti pret katru, ko satiekat savā dzīvē un vēstījumu, ko viņš nes. Tie ir kā eksāmeni, kurus liekat katru dienu un kas veido zināmu enerģijas kopumu, kurā paši pavadāt savu dzīvi.

Tāpēc ir tik būtisks katrs mirklis un apzināta enerģijas radīšana, esot tajā.

Tā jūs veidojat sevī un ap sevi to vibrāciju kopumu, kas jūs ieliek Augšupnesošā plūsmā, kas ir kā pamats tam dievišķam Brīnumam, ko pieredzējām mēs.

Uzrunājam katru, kas ir gatavs mums sekot un caur mums veidot savu jauno realitāti.

Marija Magdalēna un Svētais Lācars

Pierakstīja Maija Kadiķe

This site is registered on wpml.org as a development site.