Visi raksti

Vēstījums no Ozīrisa

Savienošanās ar Gaismas EņģeļiemVēstījums no Erceņģeļa Mihaēla23.-24. septembris Rudens saulgriežu notikuma programma Spēka vietā, divu upju satekā viesu namā "Satekas"Vēstījums par rudens saulgriežiem no Erceņģeļa Samuēla.2024.gada kalendārs Gaismas plašumsJaunā mēness vibrācijās esot, vēstījums no grāmatas Eņģeļu dārzāVēstījums par Rudens saulgriežiemVēstījums no Marijas Magdalēnas.Pazemības lūgšanaLūdziesVēstījums no Dievmātes MarijasLūgšana Dievmātei MarijaiDievmātes vārdi8.septembris, pl. 18:30 Tikšanās un meditācija Jaunavas Marijas dzimšanas dienā "Piedzimt mīlestībā"Vēstījums no Erceņģeļa Raziēla31.augusta ieraksts - Gaismas aplis pilnmēnesī. Indijas pieredze "Kā saglabāt Centru pretpolu pasaulē"Sievietes lūgšanaVēstījums no Dievmātes Marijas23. - 24. septembris - Rudens Saulgriežu retrīts Spēka vietā divu upju satekā viesu namā "Satekas"Gaismas Centrs Eņģeļu pasaule uzņem Eņģeļu praktiķes Maijas Kadiķes vadītajā Eņģeļu skolas 1.kursā!21. - 30 oktobris Svētceļojums "Pa Kristus ceļu izraēlā"Vēstījums no Dievietes GaiasVēstījums no Spēka vietas Lauvas kalns laikā, kad atveras Lauvas Vārti.Vēstījums no Erceņģeļa AriēlaVēstījums no Pasaules MātesVēstījums par Lauvas Vārtiem 08.08.2023Vēstījums no Marijas Magdalēnas22.jūlija tikšanās un meditācijas "Pasaule postas kopā ar Mariju Magdalēnu" ierakstsVēstījums no OzīrisaVēstījums no Sananda - Kristus 07.07.2023.Erceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Uriēla vēstījumsVēstījums no Sanat KumaraVēstījums no Augstākās Gaismas EņģeļaErceņģeļa Ariēla vēstījums pirms Vasaras SaulgriežiemLūgšana par skaistoVēstījums no Erceņģeļa Mihaēla9.jūnijs, pl. 19:30 Vebinārs "Erceņģelis Varahiēls"30.maija kopmeditācijas "Sirds telpas dziedināšana"ierakstsSaruna ar Svēto Asīzes FranciskuVēstījums no Marijas MagdalēnasVēstījums no Marijas Magdalēnas un Svētā LāceraSpēka lūgšanaIr sākusies uzņemšana Eņģeļu skolas 1.kursā!12. - 25. augusts Spēka brauciens "Indijas ziemeļu - Himalaju priekškalne un noslēpumainā Kulu ieleja"Erceņģeļa Rafaēla vēstījumsVēstījums no Sanat Kumara

Esam šeit starp jums, lai gatavotu jaunam Ceļa posmam.

Mirdzošā zvaigzne Sirius sūta savus starus uz sirdīm, tā modinot jūsu vēl snaudošo būtību. Katrs, kas ieklausās un sadzird mani šobrīd, ir gatavs jaudīgam Gaismas pieskārienam. Tas var atvērt jūsos pieredzi, kad Sirds un Dvēsele ir uz vienas stīgas un rada mūziku, pēc kuras esat ilgojušies jau tik daudzas dzīves.

Bieži vien tieši prāta radītā ierobežojošā sfēra nav ļāvusi jums sajust savu Gaismas varenību. Gan šajā, gan citās dzīvēs ir bijuši bezgala daudz nosacījumi, kas jūs ir mazinājuši, samazinājuši un gribējuši padarīt par niecību. Jūsu izvēle ir – palikt tajā vēl joprojām un tādā veidā dzīvot jums zināmā, tātad drošā, bet ļoti saspiestā sfērā, ko paši radāt sev apkārt, vai tomēr būt drosmīgiem un pateikt nē tam, kas ir ierebežojis jūsu Dvēseles brīvību un tādā veidā apzināti virzīt sevi uz paplašinājumu. Ja jums vēl ir grūti saprast savu situāciju un līdz ar to pieņemt apzinātu lēmumu, ir jāatzīst sev, ka neesmu vēl gatavs. Arī tur ir vajadzīga drosme, kas ar katru tādu atklātu redzējumu pieaugs savā spēkā.

Es zinu, ka mani sadzirdēs tie, kas arī ir atceļojuši uz Zemi no zvaigznes, kuru redzat sapņos vai atrodat Debesīs vai vienkārši zināt sevi vairāk nekā tas ir pieņemts uz Zemes.

Tagad ir jūsu Laiks, draugi! Dvēsele līksmo, lasot šīs rindas. Tā atceras lēmumu, lēcienu nezināmajā un Ceļu uz šejieni. Tāpēc tieši tagad, kad Sirius ir spēcīgā savienojumā ar Sauli, signāli jūs sasniedz ar daudz lielāku intensitāti un arvien biežāk atceraties par Mājām. Dvēseles raksti iezaigojas ar jaunu spēku un sirds piepildās ar mīlestību.

Apsveicu jūs ar šo pieredzi.

Dvēsele ir modusies jaunam Ceļa posmam. Tā atgriež jūsu kosmosko spēku un ceļojuma prieku.

Lai arī kādas bija jūsu pieredzes starp Siriusu un esību tagad uz Zemes, jūs esat šeit Lielo Skolotāju vadīts.

Viņi tik sen ir gaidījuši šo mirkli, lai satiktos ar jums Gaismas bezgalībā, kas arī esi TU.

Neizmērojamā pateicībā, ka varam satikties šeit

Izīda un Ozīriss

This site is registered on wpml.org as a development site.