Visi raksti

Vēstījums no Sananda – Kristus 07.07.2023.

Savienošanās ar Gaismas EņģeļiemVēstījums no Erceņģeļa Mihaēla23.-24. septembris Rudens saulgriežu notikuma programma Spēka vietā, divu upju satekā viesu namā "Satekas"Vēstījums par rudens saulgriežiem no Erceņģeļa Samuēla.2024.gada kalendārs Gaismas plašumsJaunā mēness vibrācijās esot, vēstījums no grāmatas Eņģeļu dārzāVēstījums par Rudens saulgriežiemVēstījums no Marijas Magdalēnas.Pazemības lūgšanaLūdziesVēstījums no Dievmātes MarijasLūgšana Dievmātei MarijaiDievmātes vārdi8.septembris, pl. 18:30 Tikšanās un meditācija Jaunavas Marijas dzimšanas dienā "Piedzimt mīlestībā"Vēstījums no Erceņģeļa Raziēla31.augusta ieraksts - Gaismas aplis pilnmēnesī. Indijas pieredze "Kā saglabāt Centru pretpolu pasaulē"Sievietes lūgšanaVēstījums no Dievmātes Marijas23. - 24. septembris - Rudens Saulgriežu retrīts Spēka vietā divu upju satekā viesu namā "Satekas"Gaismas Centrs Eņģeļu pasaule uzņem Eņģeļu praktiķes Maijas Kadiķes vadītajā Eņģeļu skolas 1.kursā!21. - 30 oktobris Svētceļojums "Pa Kristus ceļu izraēlā"Vēstījums no Dievietes GaiasVēstījums no Spēka vietas Lauvas kalns laikā, kad atveras Lauvas Vārti.Vēstījums no Erceņģeļa AriēlaVēstījums no Pasaules MātesVēstījums par Lauvas Vārtiem 08.08.2023Vēstījums no Marijas Magdalēnas22.jūlija tikšanās un meditācijas "Pasaule postas kopā ar Mariju Magdalēnu" ierakstsVēstījums no OzīrisaVēstījums no Sananda - Kristus 07.07.2023.Erceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Uriēla vēstījumsVēstījums no Sanat KumaraVēstījums no Augstākās Gaismas EņģeļaErceņģeļa Ariēla vēstījums pirms Vasaras SaulgriežiemLūgšana par skaistoVēstījums no Erceņģeļa Mihaēla9.jūnijs, pl. 19:30 Vebinārs "Erceņģelis Varahiēls"30.maija kopmeditācijas "Sirds telpas dziedināšana"ierakstsSaruna ar Svēto Asīzes FranciskuVēstījums no Marijas MagdalēnasVēstījums no Marijas Magdalēnas un Svētā LāceraSpēka lūgšanaIr sākusies uzņemšana Eņģeļu skolas 1.kursā!12. - 25. augusts Spēka brauciens "Indijas ziemeļu - Himalaju priekškalne un noslēpumainā Kulu ieleja"Erceņģeļa Rafaēla vēstījumsVēstījums no Sanat Kumara

Zemes cilvēki, kas ir modušies un sadzirdējuši aicinājumu dzīvot saskaņā ar sevī atdzimstošo Gaismu, Es – planetārais Skolotājs Sananda, ko uz Zemes jūs pazīstat kā Jēzu Kristu, esmu kopā ar katru, lai atbalstītu un vadītu.

Planetārā Gaismas hierarhija ir tuvu Zemei šobrīd un katru brīdi mūsu un jūsu sadarbība kļūs vēl ciešāka. Tāpēc aicinu jūs atvērt savas Sirdis, lai spētu mūs sajust un tādā veidā arī saņemt atbalstu un spēku, ko dod mūsu savstarpējā savienība. Iespējams, ka jums būs jāpārvar kāda iekšējā pretestība sevī, lai tas patiesi varētu notikt. Bieži vien enerģētiskā atslēga ir tajā, kam jūs visvairāk pretojieties, nepieņemat un noliedzat. Tur ir paslēpti jūsu Gaismas resursi. Ziniet, ka ir jāpaiet laikam, lai noticētu tam, ka jūs varat, dodot sev iespēju to paveiktu.

Bet neatlieciet uz nezināmo kaut kad. Dzīve var jūs nolikt uz ceļiem jūsu pašu Gaismas priekšā. Jo tikai ieraugot un noticot sev un to, ka daudz kas ir pašu rokās, Ceļš var turpināties. Nu jau daudz harmoniskāk un ar iekšējo prieka sajūtu.

To visu jums stāstu tāpēc, lai sagatavotu tām iespējām, kas šobrīd skar planētu Zeme.

Jūlijs ir sākums spēcīgiem kosmiskās Saules procesiem un 07.07.2023. ir kā Gaimas Vārti uz savienošanos ar Dvēseli.

7 ir garīgās pasaules skaitlis. Līdz ar to jums tiek dota iespēja veikt zināmu kvanta lēcienu, kas jūs ienesīs smalkajā pasaulē, tātad tuvāk Man, Skolotājiem un Eņģeļiem.

Šis laiks ir īpašs ar to, ka notek Siriusa aktivizācija un tā vibrācijas ir vienotas ar planētu Saule. Daudziem no jums ir pieredzes, kas ir saistītas ar Siriusu. Tāpēc šis posms līdz Lauvas Vārtiem – 08.08. – ir kā radīts garīgai atmodai.

Aicinu būt maksimāli apzinātiem šobrīd, jo tikai no katra paša ir atkarīgs, vai jūs vairojat sevī Gaismu vai tumsu. Tagad tas notiek ar daudz lielāku intensitāti.

Ja esat godīgi pret sevi, tad atradīsiet atbildi, kas sevī ir jāmaina, lai izietu cauri Dvēseles Vārtiem. Aizvainojumi, nespēja piedot, atkarības, graujošas domas un nodomi, nejūtība, vienaldzība, ļaunums – ir tas, no kā Dvēsele vēlas jūs atbrīvot, lai iemirdzētos kā Svēta uguns. Tāpēc izvērtējiet to, vai esat atbalstoši savam patiesam Gaismas spēkam vai ir vēl kaut kas, kas ir jāpārvar sevī, lai līdz galam varētu ar to savienoties.

Tagad ir Laiks, lai paveiktu savu iekšējo revīziju un atbrīvotos no enerģijām, kuru termiņš ir beidzies. Tas ir jūsu katra individuālais uzdevums.

Es, Sananda Kristus, esmu jums blakus, lai palīdzētu to paveikt.

Pierakstīja Maija Kadiķe

This site is registered on wpml.org as a development site.