Visi raksti

Vēstījums no Erceņģeļa Azraēla

Vēstījums no SargeņģeļaSavienošanās ar Gaismas EņģeļiemVēstījums no Erceņģeļa MihaēlaVēstījums par rudens saulgriežiem no Erceņģeļa Samuēla.Vēstījums par Rudens saulgriežiemVēstījums no Marijas Magdalēnas.Vēstījums no Dievmātes MarijasDievmātes vārdiVēstījums no Erceņģeļa RaziēlaVēstījums no Dievmātes MarijasVēstījums no Dievietes GaiasVēstījums no Spēka vietas Lauvas kalns laikā, kad atveras Lauvas Vārti.Vēstījums no Erceņģeļa AriēlaVēstījums no Pasaules MātesVēstījums par Lauvas Vārtiem 08.08.2023Vēstījums no Marijas MagdalēnasVēstījums no OzīrisaVēstījums no Sananda - Kristus 07.07.2023.Erceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Uriēla vēstījumsVēstījums no Sanat KumaraVēstījums no Augstākās Gaismas EņģeļaErceņģeļa Ariēla vēstījums pirms Vasaras SaulgriežiemVēstījums no Erceņģeļa MihaēlaSaruna ar Svēto Asīzes FranciskuVēstījums no Marijas MagdalēnasVēstījums no Marijas Magdalēnas un Svētā LāceraErceņģeļa Rafaēla vēstījumsVēstījums no Sanat KumaraVēstījums no Eņģeļiem maijāVēstījums no KristusVēstījums no Marijas MagdalēnasVēstījums no Mātes ZemesErceņģeļa Mihaēla vēstījumsVēstījums no Erceņģeļa MihaēlaKristus vēstījumsVēstījums no Kristus "Augšāmcelties"Vēstījums no Marijas Magdalēnas Māras dienāVēstījums no Erceņģeļa GabriēlaVēstījums no Dievmātes MarijasErceņģeļa Mihaēla vēstījumsVēstījums no KristusVēstījums no Dieves GaiasVēstījums no Marijas Magdalēnas pilnmēnesīErceņģeļa Mihaēla vēstījums.Vēstījums no Marijas MagdalēnasVēstījums no Dievietes Šekinas
Vēstījums no Erceņģeļa Azraēla

Esmu šeit kopā ar jums tik tuvu katram, lai palīdzētu droši un skaidri vest sevi savā jaunajā realitātē.
Dzīve ir nepārtraukts dzimšanas, miršanas un atkal atdzimšanas process. Jūs esat šeit uz Zemes, lai to piedzīvotu.

Tieši šobrīd jūsu katra individuālās pārmaiņas ir saistītas ar visas planētas izaugsmi un nostāšanos uz jaunu Gaismas aprites loku. Līdz ar to process, kurā esat iesaistīti, ir plašs, milzīgs un jaudīgs. Tāpēc arī esmu šeit ar katru no jums, lai jūs nepalaistu garām šo iespēju, bet tieši dotos tai pretī ar maksimālu apzināšanos un atvērtu Sirds telpu.

Ceļā uz Jauno realitāti jūs izejat cauri nāves pieredzei. Tas ir jūsu ego, kas mirst. Tam ir jānotiek, lai atbrīvotu vietu jaunajam ES, kas ir spējīgs dzīvot Gaismas dimensijā, kura atveras ar katru mirkli arvien vairāk. Tāpēc esiet modri un vērīgi attiecībā paši pret sevi, jo tieši tas, par ko visvairāk baidāties un uztraucaties, ir tas, kas jums ir jāpārvar sevī.

Es būšu tiešs un skaidrs – bailes atdala jūs no Jaunās pasaules, kur valda vairāk Gaismas un mīlestības. Šīs enerģijas nevar pastāvēt kopā, tāpēc ir nozīmīgi tas, ka dodat sev iespēju pārvarēt zemās frekvences, lai dzīvotu daudz augstākās vibrācijās. Ejiet iekšā savās bailēs. Šis process var līdzināties nāvei, kad mirst tas, ko jūsu ego ir izdomājis, uzradījis un vēlējies. Iespējams, ka sabruks jūsu smilšu pilis, bet tikai uz šīm drupām jūs varēsiet radīt jaunu – savu Gaismas pili.

Pārejas procesam ir vajadzīga drosme, uzdrīkstēšanas un skaidra ticība tam, ka ir izdarīta pareizā izvēle. Tad arī jūs iegūstat Gaismas jaudu, kas dod spēku pāriet pašiem savā Saules pusē.

Vienmēr atcerieties, ka ES , Erceņģelis Azraēls esmu gatavs būt kā jūsu Pārcēlājs uz Jauno realitāti.

Aiciniet un mēs kopā paveiksim lielas lietas jūsu un visas planētas labā.

Pierakstīja Maija Kadiķe
This site is registered on wpml.org as a development site.